Корзина (0)

Про ламінат

laminatЛамінат або ламінований паркет - це підлогове покриття, яке спочатку створювалося саме як імітація паркетної дошки. Це покриття доступно за ціною і відрізняється величезним вибором декорів поверхні (значно більшим, ніж у паркетної й масивної дошки). Плюси ламінованих підлог - їх вологостійкість, довговічність, стійкість до різних механічних впливів і відмінне співвідношення якості оздоблювального матеріалу і ціни.

Детальніше: Про ламінат

Про масив

masivМасивна дошка на відміну від паркетної дошки та ламінату являє собою цілісний шматок дерева. Вона виготовляється за допомогою сучасного деревообробного обладнання. Завдяки автоматиці всі розміри кожної паркетної планки після чистової обробки мають математично точні ідеальні розміри. Це дозволяє надати дошці правильну геометричну форму. Підлоги з сучасної масивної дошки мають рівну поверхню без щілин і зазорів.

Детальніше: Про масив

Про паркетну дошку

parketna-doshkaПаркетна дошка складається з прямокутних паркетних плашок, наклеєних в певному порядку. Може складатися з двох або трьох шарів. Нижній шар виконується з хвої (сосна, ялина). Верхній декоративний шар, лицьовий, робочий, це тонким зрізом деревини з більш дорогих порід: дуба, ясеня, венге, бука. Цей шар паркетної дошки «несе відповідальність» за надійність покриття і його зовнішній вигляд. Шари склеюють під тиском, і проводитися обробка лаком в декілька шарів. Масивна паркетна дошка створюється повністю з масиву дерева.

Детальніше: Про паркетну дошку