Корзина (0)

Про ламінат

Ще одна перевага - простота укладання цього підлогового покриття. Також ламінат при необхідності можна демонтувати (наприклад , у разі ремонту в приміщенні ) і укласти знову без пошкодження панелей. Залежно від класу навантаження, ламіновану підлогу можна стелити навіть у приміщеннях комерційного використання , торгових центрах і часто відвідуваних магазинах. У нашому магазині «Хата ламінату» представлено близько 900 моделей ламінату провідних фірм.

В останні роки українці все частіше віддають перевагу ламінату . Продаж цього виду підлогового покриття збільшилася в кілька разів порівняно з рівнем продажів попередніх десятиліть. Це пов'язано з тим , що сучасний ламінований паркет став якісніше, надійніше і довговічніше ,ніж перші моделі ламінату .Теперішні фірми- виробники виготовляють ламінат за новими технологіями. До того ж ,ціни на цей вид покриття залишаються доступними, навіть для клієнтів з середнім достатком.

Ламіновані підлоги хоча і називають імітацією паркету ,насправді є натуральним покриттям. Для їх виробництва використовується соснова деревина. Конструкція ламінату на 80-85 % складається з дерева. У цілому , кожна панель ламінату складається з чотирьох шарів ,кожен з яких виконує свою роль ,а всі вони разом забезпечують стабільність і міцність даному виду підлогового покриття.

Покриття ,яке являється прабатьком ламінованого паркету ,було розроблено в 1974 році компанією Perstorp AB (Швеція). Але його конструкція відрізнялася від тієї ,яку ми бачимо зараз .Наприклад , декоративний шар просочували смолою меламіну , а нижню частину дошки виготовляли з матеріалу на основі фенольної смоли. І тільки значно пізніше фахівці розробили технологію виробництва ламінату, яка принципово відрізняється від попередньої, з використанням деревоволокнистих плит. Ламінатна дошка формувалася в результаті стиснення всіх шарів під впливом температури і високого тиску.

Сучасний вологостійкий ламінований паркет складається з таких шарів:

Верхній меламіновий шар , або як його ще називають ламінуюча плівка , захищає підлогу від різних механічних ушкоджень. Саме він робить поверхню панелей приємною на дотик і стійкою до стирання. Верхній шар ламінату може бути як гладким , так і виразним за текстурою - під дерево.

Спеціальний папір (декор) - визначає зовнішній вигляд підлоги, з нанесеним на неї малюнком. Саме малюнок цього шару може імітувати - дерев'яне , кам'яне або плиткове покриття . Папір також просочується смолою.

Деревоволокниста плита HDF. Вона характеризується екологічністю і низькою звуко і теплопровідністю. Саме цей шар утримує тепло ,роблячи Вашу підлогу затишною і комфортною. Від якості несучого шару залежить і вологостійкість ламінату . Завдяки високій щільності плити і вологостійким просоченням ламінований паркет стійкий до деформації під впливом вологи. Саме цей шар забезпечує стабільність вашого покриття , тому що несе на собі основне навантаження . Підлоги з ламінату при правильній експлуатації не деформуються і не втрачають форму довгі роки.

На рівні несучого шару панель оснащена замковим з'єднанням , яким і скріплюються між собою ламелі. Всі сучасні види ламінату монтуються безклеєвим способом. Самим популярним нині типом замку є система click, яка гарантує надійність усього підлогового покриття.

Нижній стабілізуючий шар покривається спеціальною плівкою, яка оберігає ламінат від впливу вологи. Вона також компенсує поверхневий натяг , що виникає після ламінування робочого шару панелі.

Ламінат відрізняється від інших видів покриття відмінною зносостійкістю. Його поверхня не піддається вдавленню, здатна витримувати навантаження від меблів, що пересувалися, від каблуків, при цьому на ній не залишаються подряпини. Зносостійкість ламінованого паркету залежить від класу навантаження. У сучасних моделей показник міцності покриття може бути від 31 до 34. Чим вище клас зносостійкості ламінату ,тим більше його ціна.

laminat  Для домашнього використання , як правило ,підлогу покривають ламінатом 31 класу . Таке покриття може служити 10-12 років в домашніх умовах і 2-3 роки в комерційних. Вартість панелей цього класу не висока.

  У невеликих офісах і інших приміщеннях із середнім навантаженням на підлогу переважно встановлюють ламінат 32 класу зносостійкості. Покриття такої якості в умовах будинку може пролежати 12-15 років , а в комерційних 3-5. Вартість одного квадратного метру такого ламінату знаходиться в середньому діапазоні цін. Продаж ламінату 32 класу навантаження займає велику частку загального рівня продажів.

  Для площ комерційного призначення з активним рухом підійде ламінат 33 класу навантаження. Термін служби даного покриття в домашніх умовах 15-20, а в комерційних 5-6 років.

  Ламінат 34 класу зносостійкості розроблений спеціально для використання в торгових центрах та інших відвідуваних приміщеннях: аеропортах , вокзалах , танцювальних клубах. Це елітна ламінована дошка. Підлоги, покриті таким ламінатом, можна чистити і промисловими миючими машинами. А служити вони можуть 7-15 років в комерційному приміщенні, і 30 в домашньому. 34 клас зносостійкості ламінату гарантує , що підлога у Вашому будинку витримає всілякі навантаження і не втратить первісний вигляд. Ціни на ламіновані панелі цього класу досить високі, але вони виправдані довговічністю покриття.

Всі моделі ламінату , які пропонує наш магазин, мають свої відмінні особливості та переваги. Так компанії Parador (Німеччина), Quick Step (Бельгія), Witex (Німеччина), Balterio (Бельгія) досить давно працюють у сфері виробництва ламінованих покриттів і мають дуже великий вибір різноманітних моделей по декору і ціні.