Корзина (0)

Про масив

Товщина масивної дошки коливається в рамках 14-22 мм. Чим товщі виріб, тим більшу кількість разів Ви зможете оновити підлогу, зробивши шліфовку або циклювання дошки. Тільки таке покриття буде служити вам багато років (до декількох десятиліть). Таким чином, вибравши масивну дошку, ви можете не думати про ремонт підлоги, його довговічність і якість. Сучасна масивна дошка підлоги може піддаватися шліфовці до 8-10 разів і більше. Завдяки новітньому шліфувального обладнанню знімається дуже тонкий шар деревини - товщиною до 0,5 мм.

Масивна дошка використовувалася в якості підлогового покриття ще в часи Ренесансу. Теперішня її якість - це досягнення новітніх технологій. Раніше вважалося, що дошка з цільної деревини має малу вологостійкість і дерево може деформуватися при сильних коливаннях вологості. Але деревина для виготовлення сучасної масивної дошки проходить серйозну обробку. Після сортування дошки проходять сушку до досягнення так званої меблевої вологості (8-10 %). Так зменшується гігроскопічність матеріалу і внутрішнє напруження деревини. Тобто покриття з такої дошки не змінює свої геометричні розміри в стандартних умовах (при незначних допустимих коливаннях температури і вологості) . Масивна дошка може використовуватися для укладання в квартирах, заміських будинках та інших опалювальних приміщеннях.

Також масивна дошка нового зразка має надійні замки, які забезпечують щільність стикування і відносну швидкість укладання покриття. Кріпильна система нарізана в самій конструкції масивної дошки, і з'єднання панелей виробляється точно навіть без підгонки. Підлога виглядає, як цільне покриття і набуває ідеальну рівність.

На нижній стороні кожної масивної дошки є спеціальні «розвантажувальні пази» , які оберігають виріб від деформації.

Поверхня масивної дошки може бути покрита лаком, маслом або олією з твердим воском. Лак надає полам глянцевий блиск і додатково захищає їх від впливу вологи. Масло просочує масивну дошку, також зменшуючи її гігроскопічність. Крім того, можна замовити модель без покриття і нанести на поверхню підлоги той склад, який Ви захочете.

Серед безсумнівних переваг масивної дошки - її висока ступінь теплозахисту. Саме таке підлогове покриття здатне зберегти тепло у Вашому домі і це без необхідності використовувати спеціальну ізолюючу підкладку. До того ж, цільна масивна дошка психологічно сприймається як затишний теплий матеріал, який створює комфорт в будинку.

Ще одна перевага масивної дошки - звукоізоляційні характеристики деревини . Це покриття саме по собі забезпечує захист приміщення від проникнення звуків зовні і ззовні. Тобто, ні Ви не будете заважати сусідам, ні вони Вам. Також до плюсів масивної дошки відносять її натуральність і екологічність. Остання характеристика жорстко відстежується виробниками.

Сьогодні виробники масивної дошки пропонують широкий спектр різних порід дерева, які використовуються для виготовлення дошки. Можна вибрати модель потрібного Вам відтінку і текстури. І якщо раніше масивну дошку виготовляли, як правило, з деревини цінних порід: дуб, африканські дерева, - то тепер вибір порід (у тому числі і масивна дошка, яка коштує недорого) дуже великий.

Для виготовлення масивної дошки використовується деревина як радіального , так і тангенціального розпилу. Ціни на покриття з деревини радіального розпилу вище, з цього матеріалу виготовляється елітна масивна дошка. Це пов'язано з тим, що вихід дощок радіального розпилу стовбура становить 10 - 15% від загальної кількості. Ціни на масивну дошку тангенціального розпилу трохи нижче. З неї виготовляється покриття економ класу.

Аргумент, які призводять сумніваються: підлога з масивної дошки - це дороге задоволення. Дійсно , таке покриття дешевим не назвеш. Але вона гарантовано буде служити вам від 30 до 50 років, а в деяких випадках і до 80 років, на відміну від недорогого ламінату та паркетної дошки. Так що гроші, витрачені на купівлю масиву, окупляться за рахунок довговічності статі. До того ж тільки недешеве покриття може забезпечити вам реальний комфорт, красу і розкіш. Підлога з масивної дошки - ознака респектабельності і благополуччя будинку. Крім того різноманітність моделей дозволяє вибрати масивну дошку тієї ціни, яку Ви можете собі дозволити.

Дійсно, масивна дошка для підлоги - це межа мрій будь-якого домовласника, який прагне створити шикарний інтер'єр у своїй оселі. Це підлогове покриття дає можливість експериментів з дизайном. Природний малюнок дерева і теплі природні відтінки відмінно поєднуються з будь-яким інтер'єром. Продаж масивної дошки традиційно тримається на високому рівні. В останні роки кількість продаваного масиву навіть збільшилося у зв'язку з активним житловим будівництвом і популярністю натуральних матеріалів.

Популярністю користуються масивні дошки з дуба, ясена, клена, бука. Але у зв'язку з модою на екзотику в дизайні інтер'єрів, покриття з таких порід як кемпас, тигрове дерево, лапачо, мербау, ятоба, кумару, американський горіх і інші також на піку хвилі. Нові дизайнерські рішення припускають використання яскравих порід дерева, з виразним малюнком. Продаж масиву з нетрадиційних для наших країв порід активізувалася в останні 10 років.

Підлоги з цільного дерева додадуть Вашому будинку справжню велич. Недорога масивна дошка - ідеальне покриття для тих, хто цінує красу і затишок. У нас Ви можете вибрати відповідну вам модель , не втрачаючи часу на походи по магазинах. А наші фахівці розкажуть , як доглядати за підлогою з масивної дошки, щоб він служив довго і тішив око. Звернувшись в магазин «Хата ламінату», ви можете купити масивну дошку недорого. 

 Можливості вкладання масивної дошки