Як правильно вибрати підлогу ?


Як правильно вибрати підлогу ?

 

Яку саме підлогу вибрати?

Це питання стоїть перед кожним хто починає ремонт але не всі підходять до цього питання правильно! Можна вибрати візуально гарну підлогу яка буде радувати Вас естетично але з точки зору практичності ця підлога буде потребувати певного догляду або ж не буде підходити з технічної сторони, ми Вам допоможе зробити правильний вибір і підібрати підлогове покриття яке підходить саме Вам!

З чого почати?

Потрібно врахувати призначення приміщення а також технічні критерії для монтажу . Після цього обрати підлогу згідно Ваших естетичних побажань які підходять під ці критерії.

Які види підлоги бувають ?

На сьогоднішній день ринок заповнений різними підлоговими покриттями, найбільш поширені :

– Дерев’яна підлога ( паркет, масив, інженерна, паркетна дошка). Дошки з натурального дерева – екологічно чистий матеріал, теплі і приємні на дотик, мають гарний природний колір деревини. Сучасні технології обробки дерев’яної підлоги, колорування допоможуть створити вигляд красивого, елітного, дорогого підлогового покриття.

– Ламінат. Це багатошарове підлогове покриття на основі з дерево-волокнистої плити високої щільності (HDF). Це практичне покриття з високою зносостійкістю.

– Вінілова підлога. Це сучасне багатошарове підлогове покриття, виготовлене на основі вінілу (ПВХ) Поява сучасних технологій виробництва вивела цей матеріал на новий рівень, зробивши його одним із основних конкурентів в якому поєднано комфорт та практичність.